Hediye E-Fatura

Son versiyona* geçen kullanıcılarımız e-dönüşüm modüllerine ücretsiz sahip oluyor** ve milyonlarca hediye kontör*** kazanıyor.

Açıklama

 • Kampanya, 29 Ağustos 2019 tarihine kadar geçerlidir.

 • Kampanya 3 hedef kitlesi bulunmaktadır;
      a. V15 ve önceki versiyonlarda olan ve e-Dönüşüm çözümleri kullanmayan firmalar,
      b. V15 ve önceki versiyonlarda olan ve rakip özel entegratör kullanan firmalar,
      c. Mikro Yazılım ürünlerini kullanmayan tüm firmalar kampanyanın hedef kitlesinde yer almaktadır.

 • Bu kampanya kapsamında Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ürünlerine geçiş yapan, yeni satış olarak alan veya rakipten geçiş yapan tüm firmalar kampanyadan yararlanabilirler. 4. Kampanya tarihleri içinde e-Fatura’sını taşıyan, yeni satın alan firmalar, giriş bedeli ve ilk yıl kullanım bedeli ödemezler.

 • e-Fatura’ya ek olarak e-Arşiv & e-Defter & e-Mutabakat modüllerinden istediklerini seçebilir ve seçtikleri modüller için de giriş bedeli ve ilk yıl kullanım bedeli ödemezler.

 • Kampanya tarihleri içerisinde mali mührünü taşıyarak e-Fatura’sını aktif eden firmalar, satın aldıkları ilk kontör için herhangi bir bedel ödemezler.

 • Hediye edilen kontörler için geçerlilik süresi 6 aydır.

 • Peşin fiyatına 6 taksit imkanı kampanya süresince devam edecektir. Kampanya ile birleştirilebilir.

Kampanya Koşulları

*Kampanyadan yararlanmak için Mikro Run, Mikro Jump veya Mikro Fly’a geçmek ve mali mührünü Mikro Yazılım’a taşımak gerekmektedir.

** Kampanya tarihleri içinde e-Fatura’sını taşıyan, yeni satın alan firmalar, giriş bedeli ve ilk yıl kullanım bedeli ödemezler. e-Fatura’ya ek olarak e-Arşiv & e-Defter & e-Mutabakat modüllerinden istediklerini seçebilir ve seçtikleri modüller için de giriş bedeli ve ilk yıl kullanım bedeli ödemezler.

***Kampanya tarihleri arasında mali mührünü taşıyarak e-fatura’sını aktif eden firmalar satın aldıkları ilk kontör için bir bedel ödemezler.